Матеріально-технічне запезпечення

Матеріально-технічна база гімназії відповідає цілям і завданням освітнього закладу. Будівля гімназії розміщена на земельній ділянці площею 7 514 кв.м., де знаходяться: спортивний стадіон площею 600 кв.м, баскетбольний та волейбольний майданчик, футбольне поле, спортивний майданчик площею 100 кв.м, майданчик з правил дорожнього руху, ігрова зона для початкових класів. Під’їзні шляхи та прилеглі території асфальтовано. На території створено зелені зони (46 дерев та 30 кущів), квітники та зони відпочинку, налагоджено зовнішнє освітлення будівлі та території гімназії.
Гімназія має один основний в’їзд та один окремий для виїзду до харчоблоку, забезпечена пандусом. Територія гімназії повністю огороджена. Спортивний комплекс навчального закладу складається зі спортивної зали.
У навчальному закладі встановлено автономне опалення (газова котельня), зовнішній відео нагляд за гімназією, обладнано дитячий ігровий майданчик.
Гімназія – це триповерхова будівля загальною площею 2 567 кв.м, спортивною залою, актовою залою, харчоблоком, обідньою залою, бібліотекою та 18 навчальними кабінетами. 5 кабінетів атестовані: із них 1 – на високому рівні, 4 – на достатньому. Кабінети української мови, математики оснащені мультимедійними системами, інтерактивними дошками та комп’ютерними місцями для вчителя та учнів.   
У навчальному закладі високий рівень технічного і комп’ютерного оснащення: в наявності 1 комп’ютерний клас, підключення до мережі Інтернет. 

Немає коментарів:

Дописати коментар